ID Archiwum 2017/2018

KOMUNIKATY KOŃCOWE Z ZAWODÓW 2017/2018

Piłka nożna chłopców finał powiatu, Dynów 14.06.2018 

Piłka nożna dziewcząt finał powiatu, Krasne 13.06.2018

Piłka nożna chłopców półfinał powiatu, Krasne 8.06.2018

Piłka nożna chłopców półfinał powiatu, Głogów Młp. 8.06.2018

Piłka nożna chłopców półfinał powiatu,”Orlik” w  Dynowie, 8.06.2018

Piłka nożna dziewcząt półfinał powiatu, Krasne 7.06.2018

Powiatowy konkurs Baw się razem z nami, Głogów Młp. 29.05.2018

Powiatowe zawody – trójbój LA Rzeszów, 25.05.2018

Zawody gminne ID w piłce nożnej dziewcząt i chłopców Dynów 22.05.2018  

Powiatowe zawody – czwórbój LA Rzeszów 21.05.2018 

Powiatowe indywidualno- drużynowe biegi przełajowe Resovia 5.04.2018 

Piłka siatkowa chłopców – finał powiatowy Zaczernie 22.03.2018

Piłka siatkowa dziewcząt- finał powiatowy Zaczernie 21.03.2018

Piłka siatkowa chłopców – półfinał powiatu Krasne 15.03.2018

Piłka siatkowa chłopców – półfinał powiatu Lubenia 15.03.2018 

Piłka siatkowa chłopców – półfinał powiatu Zaczernie 15.03.2018

Piłka siatkowa dziewcząt – półfinał powiatu Krasne 13.03.2018

Piłka siatkowa dziewcząt – półfinał powiatu Lubenia 13.03.2018 

Piłka siatkowa dziewcząt – półfinał powiatu Zaczernie 13.03.2018

Tenis stołowy – gry drużynowe chłopców Błażowa 2.03.2018

Tenis stołowy – gry drużynowe dziewcząt Błażowa 2.03.2018

Koszykówka dziewcząt finał powiatowy Malawa 25.01.2018  

Koszykówka chłopców półfinał powiatowy Głogów Młp. 19.01.2018 

Koszykówka chłopców półfinał powiatowy Malawa 19.01.2018

Koszykówka dziewcząt półfinał powiatowy Głogów Młp. 18.01.2018 

Koszykówka dziewcząt półfinał powiatowy Malawa 18.01.2018 

Piłka ręczna chłopców Dynów 20.12.2017 

Piłka ręczna dziewcząt finał powiatowy Dynów 18.12.2017 

Unihokej chłopców finał powiatowy Kamień 23.11.2017

Unihokej dziewcząt finał powiatowy Kamień 21.11.2017

Szachy drużynowe Sokołów Młp. 25.10.2017

Sztafetowe Biegi Przełajowe Tyczyn 5.10.2017

ID Liga Lekkoatletyczna Resovia 19.09.2017