LISTA SZKÓŁ, KTÓRE NIE DOKONAŁY OPŁATY STARTOWEJ ZA ROK 2020 – STAN NA DZIEŃ 31.12.2020r.

By | 17 listopada 2020

Poniżej przedstawiamy na bieżąco wykaz szkół, 
które brały udział w zawodach sportowych organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie, 
a nie dokonały opłaty startowej za 2020 rok.

 

Prosimy wszystkie szkoły o uregulowanie opłaty startowej.

Prosimy o umieszczenie następujących informacji na przelewie: nazwa szkoły, opłata za ID, IMS, LIC, rok kalendarzowy: 2020. 

W sprawach dotyczących uregulowania, czy wyjaśnienia płatności należy kontaktować się z księgową PSZS w Rzeszowie p. Małgorzatą Barłowską tel. kom. +48 698 709 250.

Zgodnie z regulaminem współzawodnictwa sportowego szkół powiatu rzeszowskiego, przypominamy:

 

  1. Do zawodów powiatowych dopuszczane będą szkoły, które zapłacą opłatę startową w wysokości 50 zł.za bieżący rok kalendarzowy. 

Opłata startowa dotyczy szkół osobno w Igrzyskach Dzieci, osobno w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i osobno w Licealiadzie.

  1. Wpłaty należy dokonać przed planowanym startem w zawodach powiatowych na konto PSZS w Rzeszowie:

Bank PKO S.A. II O w Rzeszowie nr 08124026141111000039694687

35-111 Rzeszów ul. Wyspiańskiego 22.

IGRZYSKA DZIECI

Lp.

Szkoła

1.

SP Zaczernie

2.

SP  Kamień- Prusin

3.

SP Nr 2 Nienadówka

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Lp.

Szkoła

1.

SP Trzeboś

2.

SP Boguchwała

3.

SP Zaczernie

 


                                                                                                                
Zarząd PSZS w Rzeszowie

 

Wojewódzkie IMS w Indywidualnych Mistrzostwach w LA 5.10.2020 i 7.10.2020

By | 28 września 2020

Informujemy, że 5 i 7 października 2020 r. odbędą się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Mistrzostwach w LA.

5.10.2020 – Przemyśl – konkurencje biegowe

7.10.2020 – Mielec – konkurencje techniczne

Powiat rzeszowski może wystawić 20-osobową reprezentację na zawody.

Ponieważ zawody powiatowe zostały zawieszone, dlatego też, chętni, którzy chcą startować w zawodach wojewódzkich będą mogli być zakwalifikowani po uprzedniej weryfikacji.

Prosimy zatem o wysyłanie (SMS) do Organizatora Sportu p. Zbigniewa Przygórzewskiego:

  • listę uczniów (imię i nazwisko)
  • nazwa szkoły
  • konkurencja i wynik osiągnięty na sprawdzianie 

TERMIN WYSŁANIA W/W DANYCH: DO 1.10.2020

Listę zakwalifikowanych uczniów podamy w czwartek (1.10.2020) po południu.

SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ OTWARTY BĘDZIE DO 2.10.2020 DO GODZ. 14.00

Spotkanie sprawozdawczo- wyborcze Zarządu PSZS w Rzeszowie oraz Gminnych Organizatorów Sportu w roku szkolnym 2020/2021

By | 23 września 2020

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie zaprasza wszystkich członków Zarządu, Gminnych Organizatorów Sportu oraz zainteresowanych nauczycieli wychowania fizycznego
z terenu powiatu rzeszowskiego na spotkanie sprawozdawczo- wyborcze, które odbędzie się
29 września 2020 r. o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie w sali nr 462 a.

 

Serdecznie zapraszamy

Zarząd PSZS w Rzeszowie

Powiatowe zawody sportowe 2020/2021

By | 15 września 2020

Szanowni Państwo

Sytuacja związana z epidemią zmusiła nas do podjęcia decyzji związanych ze współzawodnictwem sportowym w ramach rozgrywek Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie.
W związku z tym, wszystkie imprezy  sportowe organizowane przez PSZ w Rzeszowie zostały zawieszone.

 

Decyzja obowiązuje od dnia 2 września 2020 r.-  do odwołania .

Aktualne informacje będą dostępne na naszej stronie internetowej oraz FC.

Zarząd PSZS w Rzeszowie

Zawody powiatowe zawieszone

By | 10 marca 2020

Szanowni Państwo

W związku z wydanymi zaleceniami  dotyczącymi potencjalnego ryzyka zakażenia koronawirusem Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie podjął decyzję 
o zawieszeniu 
wszystkich imprez sportowych organizowanych przez PSZS w Rzeszowie.

Decyzja obowiązuje od dnia 11 marca br. do odwołania .

Aktualne informacje będą dostępne na naszej stronie internetowej oraz FC.

Zarząd PSZS w Rzeszowie

KOMUNIKAT KOŃCOWY IMS PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT FINAŁ POWIATU 02.03.2020 TYCZYN

By | 2 marca 2020

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej –  dziewczyny

DYSCYPLINA: Piłka siatkowa

SZCZEBEL ZAWODÓW:   FINAŁ POWIATU

TERMIN: 02.03.2020

MIEJSCE: TYCZYN

ORGANIZATOR: JACEK SOWA

WYNIKI ZAWODÓW:

SP PRZEWROTNE  – SP TYCZYN         0:2 (17:25, 17:25)

SP TRZCIANA –   SP STRASZYDLE     0:2 (9:25, 10:25)

SP TRZCIANA –   SP PRZEWROTNE    2:1 (25;20, 24;26, 15;8)

SP STRASZYDLE     – SP TYCZYN       2:0 ( 25;18, 25;18)

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. SP STRASZYDLE
  2. SP TYCZYN
  3. SP TRZCIANA
  4. SP PRZEWROTNE

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. SP STRASZYDLE

Obsada sędziowska: Aleksandra Jarema , Eugeniusz Szczygieł

Obsługa medyczna: Łukasz Sarna

ZMIANA TERMINU ZAWODÓW IGRZYSKA DZIECI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT – 11.03.2020 KRASNE

By | 28 lutego 2020

ZMIANA TERMINU ZAWODÓW
W RAMACH IGRZYSK DZIECI –
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT W KRASNEM

 

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT   – zawody zostały przeniesione
z dnia 13.03.2020 na 11.03.2020
miejsce zawodów: Krasne

 

                                                                                                                                                            ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                                                                                                          Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
                                                                                                                                                                                                       w Rzeszowie

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY IMS PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW PÓŁFINAŁ 21.02.2020 TYCZYN

By | 24 lutego 2020

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW

Igrzyska Młodzieży Szkolnej –  chłopcy

DYSCYPLINA: Piłka siatkowa

SZCZEBEL ZAWODÓW:  półfinał powiatu

TERMIN: 21.02.2020

MIEJSCE: TYCZYN

ORGANIZATOR: SEWERYN PRZYWARA

WYNIKI ZAWODÓW:

    1. SP BOGUCHWAŁA – SP FUTOMA   0:2 (22:25, 20:25)
    2. SP TRZCIANA – SP LUBENIA     0:2 (23:25, 25:27)
    3. SP TYCZYN – SP FUTOMA   2:1 (21:25, 25:19, 15:8)
    4. SP BOGUCHWAŁA – SP TRZCIANA   2:1 (24:26, 25:16, 15:12)
    5. SP TYCZYN – SP LUBENIA   2:0 (25:7, 25:12)
    6. SP FUTOMA –  SP TRZCIANA 2:0 (25:15, 25:19)
    7. SP TYCZYN – SP TRZCIANA   2:0 (25:17, 25:14)
    8. SP LUBENIA – SP BOGUCHWAŁA 2:0 (28:26, 25:23)
    9. SP TYCZYN – SP BOGUCHWAŁA  2:0 (25:18, 25:13)
    10. SP LUBENIA – SP FUTOMA 0:2 (17:25, 23:25)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. SP TYCZYN
  2. SP FUTOMA
  3. SP LUBENIA
  4. SP BOGUCHWAŁA
  5. SP TRZCIANA

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. SP TYCZYN
  2. SP FUTOMA

Obsada sędziowska: Marek Biros, Eugeniusz Szczygieł

Obsługa medyczna: Łukasz Sarna

KOMUNIKAT KOŃCOWY IMS PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT PÓŁFINAŁ 17.02.2020 TYCZYN

By | 18 lutego 2020

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW

Igrzyska Młodzieży Szkolnej –  dziewczyny

 

DYSCYPLINA: Piłka siatkowa

SZCZEBEL ZAWODÓW:   półfinał powiatu

TERMIN: 17.02.2020

MIEJSCE: TYCZYN

ORGANIZATOR: JACEK SOWA

WYNIKI ZAWODÓW:

SP KIELANÓWKA – SP TYCZYN                                   0:2 (16:25, 15:25)

SP TYCZYN – SP STRASZYDLE                         0:2 (13:25, 5:25)

SP KIELANÓWKA – SP STRASZYDLE              0:2 (7:25, 8:25)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. SP STRASZYDLE
  2. SP TYCZYN
  3. SP KIELANÓWKA

 

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. SP STRASZYDLE
  2. SP TYCZYN

 

Obsada sędziowska: Marcin Bujak, Eugeniusz Szczygieł

Obsługa medyczna: Łukasz Sarna

KOMUNIKAT KOŃCOWY IMS PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW FINAŁ 11.02.2020 DYNÓW

By | 13 lutego 2020

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW  

 Igrzyska Młodzieży Szkolnej / chłopcy

DYSCYPLINA: piłka ręczna

SZCZEBEL ZAWODÓW:  –  finał powiatu

TERMIN: 11.02.2020 r.

MIEJSCE: Dynów

ORGANIZATOR: Dariusz Mazur

WYNIKI ZAWODÓW:

Dynów – Nowa Wieś 16:10

Głogów Młp. – Błażowa Dolna 10:10 k. 2:1

 

Mecz o III m-ce

Błażowa – Nowa Wieś 10:9

 

Mecz  I m-ce

Dynów – Głogów Młp. 13:12

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

  1. Dynów
  2. Głogów Młp.
  3. Błażowa
  4. Nowa Wieś

 

Awans do następnego etapu rozgrywek:

  1. SP1 Dynów 

 

Obsada sędziowska:  Jakub Wańkowicz, Wojciech Gołda

Obsługa medyczna:  Andrzej Goleś