Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Powiatowy kalendarz szkolnych imprez sportowych IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2023/2024


KOMUNIKATY Z ZAWODÓW 2023/2024

Piłka nożna chłopców FINAŁ Dynów 11.06.2024

Piłka nożna dziewcząt FINAŁ Krasne 07.06.2024

Piłka nożna chłopców półfinał Kamień – Krzywa Wieś 05.06.2024

Piłka nożna chłopców półfinał Dynów 05.06.2024

Piłka nożna chłopców półfinał Głogów Młp. 05.06.2024

Liga Lekkoatletyczna Resovia 09.05.2024

Drużynowe biegi przełajowe chłopców Bratkowice 05.04.2024 

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt Bratkowice 05.04.2024

Indywidualne biegi przełajowe chłopców Bratkowice 05.04.2024

Indywidualne biegi przełajowe chłopców Bratkowice 05.04.2024

 Piłka siatkowa chłopców Finał Tyczyn 29.02.2024

 Piłka siatkowa dziewcząt Finał Tyczyn 28.02.2024

Piłka siatkowa chłopców półfinał Tyczyn 22.02.2024

Piłka siatkowa chłopców półfinał Zaczernie 22.02.2024

Piłka siatkowa dziewcząt półfinał Tyczyn 21.02.2024

Piłka siatkowa dziewcząt półfinał Zaczernie 21.02.2024

Piłka ręczna chłopców Finał Dynów 20.02.204

Piłka ręczna dziewcząt Finał Błażowa 19.02.2024

Koszykówka  chłopców  Finał Błażowa 20.12.2023

Koszykówka  dziewcząt  Finał Błażowa 19.12.2023

Koszykówka  chłopców Półfinały Krasne 13.12.2023

Koszykówka  chłopców Półfinały Błażowa 13.12.2023

Tenis stołowy dziewcząt Błażowa 11.12.2023

Tenis stołowy chłopców Błażowa 11.12.2023

Unihokej chłopców Kamień 30.11.2023

Unihokej dziewcząt Kamień 29.11.2023

Szachy drużynowe Sokołów Młp. 27.10.2023

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt Tyczyn 11.10.2023

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców Tyczyn 11.10.2023


Powiatowy kalendarz szkolnych imprez sportowych IMS 2022/2023


KOMUNIKATY Z ZAWODÓW 2022/2023

Piłka nożna chłopców Finał Dynów 07.06.2023

Piłka nożna chłopców półfinał Krasne 31.05.2023

Piłka nożna chłopców półfinał Dynów 31.05.2023

Piłka nożna chłopców półfinał Boguchwała 31.05.2023

Piłka nożna dziewcząt Finał Krasne 29.05.2023

Piłka nożna chłopców – zawody gminne Dynów 17.05.2023

Liga Lekkoatletyczna Rzeszów- Resovia 11.05.2023

Drużynowe biegi przełajowe Bratkowice 14.04.2023

Piłka siatkowa chłopców Finał Krasne 27.02.2023  

Piłka siatkowa dziewcząt Finał Krasne 20.02.2023

Piłka ręczna chłopców Finał Dynów 16.02.2023  

Piłka siatkowa chłopców Krasne 14.02.2023

Piłka siatkowa chłopców Tyczyn 14.02.2023  

Piłka siatkowa dziewcząt Zaczernie 13.02.2023

Piłka siatkowa dziewcząt Krasne 13.02.2023

Piłka ręczna dziewcząt Finał Dynów 6.02.2023  

Koszykówka chłopców Finał Błażowa 20.12.2022   

Koszykówka dziewcząt Finał Błażowa 19.12.2022  

Koszykówka  chłopców  półfinał Głogów Młp. 12.12.2022  

Koszykówka chłopców półfinał Błażowa 07.12.2022   

Tenis stołowy dziewcząt Błażowa 30.11.2022

Tenis stołowy chłopców Błażowa 30.11.2022  

Unihokej  chłopców Kamień 17.11.2022

Unihokej  dziewcząt Kamień 15.11.2022

Szachy drużynowe Sokołów Młp. 26.10.2022  

Sztafetowe biegi przełajowe Bratkowice 12.10.2022

Indywidualne mistrzostwa w LA Rzeszów 20.09.2022


KOMUNIKATY KOŃCOWE Z ZAWODÓW 2021/2022

KOMUNIKATY KOŃCOWE Z ZAWODÓW 2019/2020

KOMUNIKATY KOŃCOWE ZAWODÓW 2018/2019

KOMUNIKATY KOŃCOWE ZAWODÓW 2017/2018