KWIECIEŃ 2024– PLANOWANE ZAWODY SPORTOWE

przez | 2 kwietnia 2024

KWIECIEŃ 2024 – PLANOWANE POWIATOWE ZAWODY SPORTOWE

 

IGRZYSKA DZIECI

Drużynowe biegi przełajowe – 5.04.2024 piątek (Bratkowice)


Piłka noża chłopców półfinały – 17.04.2024 środa (Dynów)
                                                  – 17.04.2024 środa (Krasne)
                                                           – 17.04.2024 środa (Głogów Młp.)


Piłka noża dziewcząt FINAŁ- 24.04.2024 środa (Krasne)


IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Drużynowe biegi przełajowe – 5.04.2024 piątek (Bratkowice)

 

LICEALIADA
Drużynowe biegi przełajowe – 5.04.2024 piątek (ZSzZ Dynów)

Życzenia Wielkanocne

przez | 27 marca 2024

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

                                       życzy 
                                            Powiatowy Szkolny Związek Sportowy 
                                      w Rzeszowie

 

IV OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA RZESZOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W LEKKIEJ ATLETYCE o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie

przez | 11 marca 2024

IV OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA RZESZOWA
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W LEKKIEJ ATLETYCE
o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie

 

Zapraszamy do udziału w IV Mistrzostwach Miasta Rzeszowa szkół podstawowych w Lekkiej Atletyce o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie

zawody skierowane są dla uczniów ze szkół rzeszowskich oraz z Powiatu Rzeszowskiego

ORGANIZATOR: Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie – Sekcja LA klubu CWKS Resovia Rzeszów

TERMIN I MIEJSCE: 21 marca 2024 (czwartek), 10:00, biuro zawodów czynne od 8.30

Rzeszów, Hala LA Uniwersytetu Rzeszowskiego (UCL) – ul. Cicha 2B

PROGRAM ZAWODÓW:

  • klasa 5 i 6 (rocznik 2011 i 2012): 60m, 200m, 600m, w dal (strefa), wzwyż, kula           
  • klasa 7 i 8 (rocznik 2009 i 2010): 60m, 300m, 600m, w dal, wzwyż, kula

 UCZESTNICTWO: W zawodach udział biorą uczniowie klas 5 – 8 szkół podstawowych Miasta Rzeszowa oraz Powiatu Rzeszowskiego. W jednej konkurencji może startować max. 4 zawodników z danej szkoły, zawodnik startuje w 1 konkurencji.

ZGŁOSZENIA: W biurze zawodów na hali LA, godzinę przed zawodami – rejestracja zawodników. Na zawody należy dostarczyć LISTĘ ZGŁOSZEŃ podbitą przez dyrektora szkoły. Organizator dopuszcza start dzieci bez oficjalnej reprezentacji szkoły (za zgodą i pod opieką rodzica).

 NAGRODY: Za miejsca I-III medale, za miejsca I-VI dyplomy

                   Osobne klasyfikacje dla klas 5-6 i 7-8

                   Puchary za miejsca I-III w klasyfikacji medalowej Szkół

Uwagi:

– w biegach sprinterskich na 60m odbędą się biegi eliminacyjne oraz Finał, pozostałe biegi w seriach na czas

– na Hali LA obowiązuje bezwzględna zmiana obuwia oraz dbanie o porządek

MARZEC 2024– PLANOWANE ZAWODY SPORTOWE

przez | 26 lutego 2024

 

MARZEC 2024 –  PLANOWANE POWIATOWE ZAWODY SPORTOWE 

 

IGRZYSKA DZIECI

Piłka  siatkowa  dziewcząt półfinały – 06.03.2024 środa (Krasne)

                                                                                            – 06.03.2024 środa (Zaczernie)

Piłka  siatkowa  chłopców półfinały – 13.03.2024 środa (Krasne)

                                                                                            – 13.03.2024 środa (Zaczernie)

Piłka  siatkowa  dziewcząt FINAŁ – 20.03.2024 środa (Krasne)

Piłka  siatkowa  chłopców FINAŁ – 27.03.2024 środa (Krasne)

LUTY 2024– PLANOWANE ZAWODY SPORTOWE

przez | 11 lutego 2024

LUTY –  PLANOWANE POWIATOWE ZAWODY SPORTOWE 

IGRZYSKA DZIECI

Piłka  ręczna  dziewcząt Finał – 13.02.2024 wtorek (Dynów)

Piłka  ręczna  chłopców Finał– 15.02.2024 czwartek (Błażowa)

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Piłka  ręczna  dziewcząt Finał – 19.02.2024 poniedziałek (Błażowa)

Piłka  ręczna  chłopców Finał– 20.02.2024 wtorek (LO Dynów)

Piłka  siatkowa  dziewcząt Półfinały – 21.02.2024 środa (Zaczernie)

                       21.02.2024 środa (Tyczyn)

Piłka  siatkowa  chłopców Półfinały – 22.02.2024 czwartek (Zaczernie)

                    22.02.2024 czwartek (Tyczyn)

Piłka  siatkowa  dziewcząt  Finał – 28.02.2024 środa (Tyczyn)

Piłka  siatkowa  chłopców Finał – 29.02.2024 czwartek (Tyczyn)

LICEALIADA

Koszykówka dziewcząt – 20.02.2024 wtorek (Błażowa)

Koszykówka chłopców – 22.02.2024 czwartek (LO Dynów)

STYCZEŃ 2024– PLANOWANE ZAWODY SPORTOWE

przez | 4 stycznia 2024

STYCZEŃ –  PLANOWANE POWIATOWE ZAWODY SPORTOWE 

IGRZYSKA DZIECI

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – 11.01.2024 czwartek (Błażowa)

Koszykówka chłopców Półfinał – 17.01.2024 środa (Głogów Młp.)

Koszykówka chłopców Półfinał – 18.01.2024 czwartek (Błażowa)

Koszykówka dziewcząt Finał – 22.01.2024 poniedziałek (Błażowa)

Koszykówka chłopców Finał – 23.01.2024 wtorek (Błażowa)

 

LICEALIADA

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców – 16.01.2024 wtorek (ZS Sokołów Młp.)

Piłka siatkowa chłopców  – 18.01.2024 czwartek (ZSzZ Dynów)

Piłka siatkowa dziewcząt – 25.01.2024 czwartek (LO Dynów)